ONEWHEEL GT S-SERIES

ONEWHEEL GT S-SERIES – Silný výkon, neomezená svoboda. S-Series Tuned Hypercore® Hub Motor a výkonnými pneumatikami připravené na každý terén. Lehká a kompaktní s váhou 17,97 kg. Osvoboďte svou jízdu s ONEWHEEL GT S-SERIES.

Na dotaz
Kód: 67
Značka: onewheel
96 249 Kč 79 544,63 Kč bez DPH
Kategorie: ONEWHEEL
Motor: S-Series Tuned Hypercore® Hub Motor
Pneumatiky: 11,5in x 7,0-6,5in Performance Treaded Tire
Maximální úhel náklonu: >30 stupňů
Rozměry: 241 mm x 292 mm x 737 mm
Hmotnost: 17,97 kg
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Jednokolka ONEWHEEL GT S-SERIES – Výkonný stroj pro nadšené dobrodružství. S-Series Tuned Hypercore® Hub Motor poskytuje bezkonkurenční výkon pro neuvěřitelné zážitky na jediném kole. S baterií typu NMC a senzory Solid State MEMS 6-DOF je GT S-SERIES vybavena pro stabilní a pohodlnou jízdu na různých typech terénu.

Pneumatiky o rozměrech 11,5 in x 7,0-6,5 in Performance Treaded Tire a maximálním úhlem náklonu přes 30 stupňů zajišťují, že GT S-SERIES je připravena na výzvy terénu a poskytuje bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy.

S rozměry 241 mm x 292 mm x 737 mm a hmotností 17,97 kg je jednokolka GT S-SERIES robustní, stabilní a připravená na náročné podmínky. ONEWHEEL GT S-SERIES představuje dokonalou kombinaci výkonu a odolnosti, nabízí nejen jedinečný způsob pohybu, ale také stylový design a technologické inovace.

Připravte se na nekonečné dobrodružství s ONEWHEEL GT S-SERIES, kde výkon a pohodlí jdou ruku v ruce. Odkryjte svět jednokolek a projeďte se s elegancí a sílou GT S-SERIES od ONEWHEEL.

Zpět do obchodu