ELEKTROKOLOBĚŽKA INMOTION S1

Elegance, výkon a pohodlí - INMOTION S1 spojuje tyto vlastnosti v lehkém a stylovém designu. S výkonem 1000 W a rychlostí až 30 km/h nabízí rychlý a efektivní způsob pohybu po městě. Lehká konstrukce a moderní černá a šedá barva činí INMOTION S1 nejen praktickou, ale i stylovou volbou pro každodenní dojíždění.

Vyprodáno
Kód: 97
26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
Kategorie: E-KOLOBĚŽKY
Dojezd: do 90km
Max.výkon: 1000W
Max.dojezd: až 90km
Max.Rychlost: 30 km/h (privátní cesty) ; 25 km/h (tovární nastavení)
VÁHA: 24kg
Pneumatika: 10"
Max.Stoupání: 30°
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Elegance, výkon a inovace se spojily v elektrokoloběžce INMOTION S1, která předefinuje zážitek z městské mobility. S hmotností 24 kg a moderním designem v černé a šedé barvě je INMOTION S1 nejen lehká, ale i stylová volba pro každodenní dojíždění.

S maximálním výkonem 1000 W a rychlostí až 30 km/h na privátních cestách či 25 km/h v továrním nastavení, poskytuje INMOTION S1 rychlou a efektivní jízdu. Díky baterii LG s kapacitou 12,7 Ah a dojezdu až 90 km si můžete vychutnat rozsáhlou svobodu pohybu bez časté potřeby nabíjení.

Kola o průměru 10" s bezdušovými pneumatikami a odpružením zajistí pohodlnou jízdu na různých typech povrchů. Maximální stoupání až 30° dává INMOTION S1 schopnost zdolávat i náročnější terény.

INMOTION S1 přináší výjimečné vlastnosti, včetně aplikace pro smartphony, která umožňuje monitorování a ovládání koloběžky přímo ze zařízení. Další vychytávky, jako je odpružení, bezdušové pneumatiky a rychlonabíjení, zdůrazňují špičkový charakter tohoto elektrického prostředku dopravy. Se schopností nést až 140 kg je INMOTION S1 vhodnou volbou pro každého, kdo hledá kombinaci stylu, výkonu a praktičnosti.

Zpět do obchodu