ELEKTROKOLOBĚŽKA INMOTION L9

InMotion L9 - Elektrokoloběžka s výkonem 1000 W, dosahem 90 km a nosností 140 kg. Odpružení, bezdušové pneumatiky, aplikace a automatické blikače pro pohodlnou a inovativní městskou mobilitu.

Vyprodáno
Kód: 94
25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Kategorie: E-KOLOBĚŽKY
Dojezd: do 90km
Max.dojezd: 1000w
Max.Rychlost: 30 km/h (privátní cesty) ; 25 km/h (tovární nastavení)
VÁHA: 24kg
Pneumatika: 10"
MAX. STOUPÁNÍ: 30°
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Elektrokoloběžka InMotion L9 je špičkovým modelem, který zaujme kombinací výkonu, dosahu a pohodlí. S ohromujícím maximálním výkonem 1000 W poskytuje plynulý a rychlý pohyb ve městě. Díky velkorysému maximálnímu dojezdu až 90 km se můžete spolehnout na dlouhé jízdy bez obav o dobití.

Kola o velikosti 10" s bezdušovými pneumatikami a odpružením předního kola zajišťují pohodlnou a stabilní jízdu i na nerovnostech městských cest. S nosností až 140 kg je tato koloběžka vhodná pro širokou škálu uživatelů.

Elektrokoloběžka InMotion L9 přináší moderní funkce pro maximální pohodlí. Aplikace umožňuje sledování výkonu, stavu baterie a dalších informací přímo z vašeho smartphonu. Automatické blikače zvyšují bezpečnost při změně směru, což je inovativní prvek pro městskou mobilitu.

S elegantní černou a šedou barvou a hmotností 24 kg je InMotion L9 ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení stylu, výkonu a praktičnosti ve svém prostředku dopravy. S maximální rychlostí až 30 km/h (na privátních cestách) a výkonnou baterií nabízející dojezd až 90 km, představuje InMotion L9 výkonnou alternativu pro městskou jízdu.

Zpět do obchodu