elektrický skutr NQi Sport Scarlet Re

Elektrický skútr řady N s BOSCH motorem a FOC technologií – komfort, bezpečnost a inteligentní design. Odolná a lehká baterie s rychlým nabitím, hydraulické brzdy a LED světla pro bezpečnou jízdu. Aplikace NIU sleduje historii jízdy a zajišťuje bezpečnost s třemi úrovněmi ochrany. Vše na jediné obrazovce pro maximální pohodlí.

 
 
Na dotaz
Kód: 73
79 699 Kč 65 866,94 Kč bez DPH
Kategorie: E-SKÚTRY NIU
Dojezd: 50km
Max rychlost: 45km/h
Max.Stoupání: 28%
Doba nabíjení: 7h
Kola: 12" ALU
ŘP skupiny: AM
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Elektrický skútr, Komfortní posed pro každou postavu, Konstrukce palubního displaye řady N obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně rychlé možnosti přechodu z jednotlivých režimů. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímu motoru BOSCH máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU „Halo“. Světlomety řady N používají nejmodernější LED technologii. Tato technologie produkuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie. Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů, tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu. Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi.

Značková inteligentní odnímatelná baterie s BMS technologií a váhou pouze 10kg. Můžete jí nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Baterie umožnuje super rychlé nabití pro okamžité ujetí 20km. Pokud brzdíte, část energie se vrací zpět do baterie díky pokročilé rekuperaci. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, Precizní design včetně lakování . Bezpečnost díky kvalitním hydraulickým kotoučovým brzdám a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°. Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i do našeho skůtru. Automatické vypnutí blikačů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě.

APLIKACE NIU. Skútry a software řady N neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry vašeho skútru.
Jedna obrazovka. Všechny informace. Pokud chcete vědět jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno kliknutí. Aplikace a tři úrovně zabezpečení.Pokud se váš NQi Sport přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon. Váš N SPORT okamžitě přejde do vibrujícího režimu a velmi hlasitého alarmu, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění.Vylepšení polohy GPS. Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Vylepšili jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Užitečné funkce: 

Inteligentní aplikace a GPS lokace díky neustálému připojení skutru na GSM sít.

Automatická světla, Automatické vypnutí blikačů po zatočení,

Tempomat, hydraulické kotoučové brzdy,EBS-rekuperace energie při brždění. Bezpečnostní upozornění na váš telefon, pokud je skútr v ohrožení, Alarm,12″ kola.

Vyhledání pomocí zatroubení a zablikání skutru, OTA aktualizace software ECU.

 

Zpět do obchodu