elektrický skutr NQi GTS

Výkonný elektrický skútr řady N s pohodlným posezem a inteligentním palubním displejem. Motor NIU V s FOC technologií reaguje na jízdní podmínky. Světlomety řady N s moderní LED technologií zajišťují větší svítivost. Unikátní LED řešení předního světlometu poskytuje širší pole osvětlení. Odnímatelná baterie EVE s BMS technologií vážící 11 kg nabízí rychlé nabíjení a rekuperaci energie při brzdění.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 79/BIL 79/ZEL 79/MOD Zvolte variantu
119 899 Kč 99 090,08 Kč bez DPH
Kategorie: E-SKÚTRY NIU
Max.Rychlost: 80km/h
Max.dojezd: 70km
Max.Stoupání: 32%
Doba nabíjení: 6h
Kola: 14"
ŘP skupiny: B
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Výkonný elektrický skútr, Komfortní posed pro každou postavu .Konstrukce palubního displaye řady N obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně rychlé možnosti přechodu z jednotlivých režimů. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímu motoru NIU V máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU „Halo“- Světlomety řady N používají nejmodernější LED technologii. Tato technologie produkuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie. Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů, tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu. Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi. Značková inteligentní odnímatelná baterie EVE s BMS technologií a váhou pouze 11 kg. Můžete jí nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Baterie umožnuje super rychlé nabití pro okamžité ujetí 20km. Pokud brzdíte, část energie se vrací zpět do baterie díky pokročilé rekuperaci. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, Precizní design včetně lakování. Bezpečnost díky kvalitním hydraulickým brzdám s CBS a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°. Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i do našeho skútru. Automatické vypnutí blikačů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě. APLIKACE NIU. Skútry a software řady N neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry vašeho skútru.Data z 32 snímačů ukládá do ECU Cloudu a analyzuje je.

 

Výhody:

Jedna obrazovka = Všechny informace.
Pokud chcete vědět jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno kliknutí.
Aplikace a tři úrovně zabezpečení
Pokud se váš NQi přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.
Váš NQi okamžitě přejde do vibrujícího režimu a velmi hlasitého alarmu, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění.
Vylepšení polohy GPS
Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Vylepšili jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Zpět do obchodu