elektrický skutr MQi + Sport White

MQi+ Sport – Výkonný skútr s precizním designem a bezpečnostními inovacemi. Pohání ho BOSCH 1400W motor s FOC technologií, nabízí široké pole osvětlení LED světlometů a pohodlí odpružení. S inteligentní odnímatelnou baterií, bezpečnostními funkcemi a sledováním skútru přes aplikaci NIU, je MQi+ Sport synonymem pro bezstarostné a špičkové dobrodružství na jediném kole.

Na dotaz
Kód: 70
69 899 Kč 57 767,77 Kč bez DPH
Kategorie: E-SKÚTRY NIU
Dojezd: 55 km
Max.rychlost: 45km/h
Max.Stoupání: 28%
Doba nabíjení: 7h
Kola: 10" ALU
ŘP skupiny: AM
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

MQi+ Sport, Výkonný skútr pro dvě osoby. Komfortní posed pro každou postavu, Konstrukce palubního displaye řady M obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně rychlé možnosti přechodu z režimu ECO do režimu SPORT. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímu motoru BOSCH 1400W máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU „Halo“
Světlomety řady M používají nejmodernější LED technologii. Tato technologie produkuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie.
Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů, tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu.

 

Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi. Značková inteligentní odnímatelná baterie s BMS technologií. Můžete jí nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, Precizní design včetně lakování a detaily jako například, osvětlení LED klíčové dírky při nočním startu. Bezpečnost díky kvalitním brzdám a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°.

Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i o našeho skůtru. Automatické vypnutí blikačů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě. APLIKACE NIU. Skútry a software řady M neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry vašeho skútru.

Jedna obrazovka. Všechny informace. Pokud chcete vědět jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno kliknutí.
Tři vrstvy zabezpečení Pokud se váš MQi+ Sport přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.
Váš MQi+ okamžitě přejde do vibrujícího a velmi hlasitým alarmem, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění. Vylepšení polohy GPS. Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Rozvinuli jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Vybavení:

nteligentní aplikace a GPS lokace díky neustálému připojení skutru na GSM sít.

Automatická světla, Automatické vypnutí blikačů po zatočení

Tempomat, hydraulické kotoučové brzdy dual piston, EBS-rekuperace energie při brždění ,Bezpečnostní upozornění na váš telefon, pokud je skutr v ohrožení, Alarm,3-osý snímač pohybu AXIS Vyhledání pomocí zatroubení a zablikání skútru,OTA aktualizace software ECU.

 

Zpět do obchodu