elektrický skutr MQi GT Blue

MQi GT – Výkonný skútr pro dvě osoby s prodlouženým sedlem o 30%, pohání ho motor BOSCH 3100W s FOC technologií pro adaptivní výkon. Světlomety řady M s moderní LED technologií pro zvýšenou svítivost. Unikátní LED řešení předního světlometu poskytuje širší pole osvětlení o 20°. Odnímatelná baterie s BMS technologií nabízí rychlé nabíjení a rekuperaci energie při brzdění.

Na dotaz
Kód: 76
112 899 Kč 93 304,96 Kč bez DPH
Kategorie: E-SKÚTRY NIU
Dojezd: 80km
Max.Rychlost: 70km/h
Max.Stoupání: 32%
Doba nabíjení: 4,5h
Kola: 14"
ŘP Skupiny: B
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

MQi GT, Výkonný skútr pro dvě osoby. Komfortní posed pro každou postavu na sedle prodlouženém o 30% oproti řadě N. Konstrukce palubního displaye řady M obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně rychlé možnosti přechodu mezi jízdními režimy ECO,DYNAMIC a SPORT. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímu motoru BOSCH 3100W máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU „Halo“- Světlomety řady M používají nejmodernější LED technologii. Tato technologie produkuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie. Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů, tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu. Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi. . Značková inteligentní odnímatelná baterie s BMS technologií. Můžete jí nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, Precizní design včetně lakování a detaily jako například, osvětlení LED klíčové dírky při nočním startu. Bezpečnost díky kvalitním brzdám a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°. Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i o našeho skůtru. Automatické vypnutí blikačů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě. APLIKACE NIU. Skútry a software řady M neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry vašeho skútru.

Výhoda:
Jedna obrazovka. Všechny informace.

Pokud chcete vědět jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno kliknutí.
Tři vrstvy zabezpečení
Pokud se váš MQi GT přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.
Váš MQi GT okamžitě přejde do vibrujícího a velmi hlasitým alarmem, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění.
Vylepšení polohy GPS
Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Rozvinuli jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Zpět do obchodu