elektrický skutr MQ i GT EVO

MQi GT EVO – Výkonný dvoumístný skútr s prodlouženým sedlem, palubním TFT displejem a moderními LED světlomety pro bezpečnou jízdu. Nejnovější motor NIU V 6500 W s adaptivní FOC technologií. Odnímatelná baterie s rychlým nabíjením a rekuperací energie při brzdění. Pohodlné odpružení, precizní design, kvalitní brzdy a viditelné zadní LED světlo.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 82/MOD 82/BIL 82/ZEL Zvolte variantu
133 999 Kč 110 742,98 Kč bez DPH
Kategorie: E-SKÚTRY NIU
Dojezd: 75km
Max.Rychlost: 100km/h
Max.Stoupání: 32%
Doba nabíjení: 5h
Kola: 14"
ŘP skupiny: B
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Nejvýkonnější elektroskútr pro dvě osoby, dual nabíjení 5 h, 14″ kola, 2x baterie Lithium-Ion EVE 72V 26Ah s BMS, rychlost 100 km/h, motor NIU V 6.500W,3 jízdní režimy, stoupání 32%, dojezd až 75 km v režimu SPORT, Inteligentní aplikace a GPS lokace díky neustálému připojení skutru na GSM síť pomocí vlastní SIM.

Uživatelsky přizpůsobitelná přístrojová TFT deska( 3 styly plochy,včetně kontroly tlaku pneu s BT připojením) Automatická světla, Automatické vypnutí blikačů po zatočení.

Tempomat, hydraulické kotoučové brzdy dual piston,EBS-rekuperace energie při brždění ,brzdný systém CBS. Bezpečnostní upozornění na váš telefon, pokud je skutr v ohrožení.

Alarm,3-osý snímač pohybu AXIS.

Vyhledání pomocí zatroubení a zablikání skútru.

OTA aktualizace software ECU. ŘP: B


MQi GT EVO, Skútr pro dvě osoby s výkonem srovnatelným se 125ccm benzín skútrem. Komfortní posed pro každou postavu na sedle prodlouženém o 30% oproti řadě N. Konstrukce palubního displaye TFT uživatelsky nastavitelný (výběr ze 3 stylů plochy) obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně možnosti rychlého přechodu mezi jízdními režimy ECO,DYNAMIC,SPORT. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímmotoru NIU V 6500 W máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU „Halo“- světlomety řady M používají nejmodernější LED technologii. Tato technologie produkuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie.

Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů,
tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu. Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi. . Značková inteligentní odnímatelná baterie s BMS technologií. Můžete jí nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, Precizní design včetně lakování a detaily jako například, osvětlení LED klíčové dírky při nočním startu. Bezpečnost díky kvalitním brzdám a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°. Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i o našeho skůtru. Automatické vypnutí blikačů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě. APLIKACE NIU. Skútry a software řady M neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry vašeho skútru.
dna obrazovka. Všechny informace.
Pokud chcete vědět jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno kliknutí.
Tři vrstvy zabezpečení
Pokud se váš MQi GT EVO přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.
Váš skútr okamžitě spustí velmi hlasitý alarm, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění.
Vylepšení polohy GPS
Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Rozvinuli jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Zpět do obchodu