Bluetouch BTX 250

Bluetouch Elektrická Koloběžka: 250 W, dojezd 30 km, moderní design, LED osvětlení, tempomat, rekuperace, nová mobilní aplikace, vysoký stupeň ochrany IPS. Ideální pro pohodlné a efektivní přesuny ve městě!

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 85/BIL 85/MOD 85/ZEL Zvolte variantu
9 989 Kč 8 255,37 Kč bez DPH
Kategorie: E-KOLOBĚŽKY
Dojezd: až 30km
MAX. VÝKON: 250W
Hmostnost: 12,5
Kola: 8,5"
free
Zdarma
nevíš zda je onewheel to pravé ? pak ti nabízím možnost vyzkoušet si ho zdarma na prodejně.
platba
Platba
objednáš, ale platit můžeš až na prodejně

Bluetouch Elektrická Koloběžka s výkonem 250 W a dojezdem až 30 km přináší moderní design ve třech barevných provedeních pro styl a eleganci. S celkovou hmotností 12,5 kg, 36V Li-Ion baterií (8 Ah) a nosností 100 kg je ideální pro pohodlné a efektivní přesuny ve městě.

Perforovaná odpružená kola velikosti 8.5" zajišťují plynulou a bezpečnou jízdu na různých typech povrchu, a kvalitní diskové brzdy s rekuperací zabezpečují spolehlivé zastavení a úsporu energie. Modrý LED pásek na spodní hraně koloběžky a LED světlomet s zadním reflektorem dodávají nejen viditelnost, ale i moderní estetiku.

Bluetouch Elektrická Koloběžka má nově vyztužený blatník pro zvýšenou odolnost v nepříznivých podmínkách. S funkcemi tempomatu, dvěma rychlostními stupni a přehledným podsvíceným displejem nabízí maximální kontrolu nad jízdou. Navíc nová mobilní aplikace BLUETOUCH umožňuje pohodlné ovládání a dokonce uzamknutí elektrokoloběžky heslem přímo z telefonu.

Bluetouch Elektrická Koloběžka s certifikací IPS na vysoký stupeň ochrany proti vodě a prachu je připravena na výzvy každodenního městského života. Zažijte jedinečný způsob přesunu s kombinací výkonu, designu a komfortu od Bluetouch.

Zpět do obchodu